Ofiarujmy bogom krew jego Audiobook Cover

Ofiarujmy bogom krew jego

Jacek Kiss

USD 0 5.11

Description

Ofiarujmy bogom krew jego - Najniezwyklejsza Podróż w Przeszłość

Wprowadzenie

W tym artykule zaprezentujemy Ci audiobook zatytułowany \"Ofiarujmy bogom krew jego\". Ta porywająca opowieść przeniesie Cię w czasy antyczne, gdzie będziesz podróżować u boku głównego bohatera, Białowłosego, wraz z jego przyjaciółmi przez Egipt i Grecję oraz wreszcie wyruszysz na daleki północ - krainę bursztynu.

Opis fabuły

Akcja rozgrywa się w czasach antycznych i towarzyszy nam główny bohater, Trojanczyk o imieniu Białowłosy. Przemierzamy razem z nim Egipt i Grecję, aby w końcu ruszyć w kierunku dalekiej północy, gdzie znajduje się kraina cennego bursztynu.

Fabuła tej opowieści obfituje w sensacyjne wątki, które utrzymują czytelnika w nieustannym napięciu. W opisywanej przeszłości odmalowywany jest plastyczny obraz bajeczny, który zapiera dech w piersiach. Mimo znacznych rozmiarów tej książki, czyta się ją w zapartym tchu, pragnąc odkryć, co wydarzy się dalej.

Informacje techniczne

"Ofiarujmy bogom krew jego" to audiobook po polsku. Wydanie jest nagrane przez Storybox w 2013 roku, a autorstwo należy do Macieja Słomczyńskiego. Jeśli lubisz audiobooki, które wciągają już na samym początku i przemykają przez Twoje uszy, to ta pozycja jest właśnie dla Ciebie.

Podsumowanie

"Ofiarujmy bogom krew jego" to niezwykła opowieść, która zabierze Cię w fascynującą podróż w czasie. Zachwycisz się malowniczym opisem antycznego świata i zapierającymi dech w piersiach tajemnicami. To audiobook, który utrzymuje czytelników w napięciu i sprawia, że chce się odkrywać kolejne strony tej niezwykłej historii.

Additional Info

Book Name: Ofiarujmy bogom krew jego
Book Format: AudiobookFormat
Authors: Joe Alex
Narrators: Jacek Kiss
Genres: Teen & Young Adult
Audiobook Length: 7H8M
Publisher: Storybox
Language: Polish
Publish Date: 2016-05-19
Last Price: 5.11 USD

Frequently Asked Questions(FAQ)

W jakich czasach rozgrywa się akcja książki?

Akcja rozgrywa się w czasach antycznych.

Jaki jest główny bohater książki?

Główny bohater to Trojanczyk o imieniu Białowłosy.

Gdzie przemierzają główny bohater i jego przyjaciele?

Przemierzają Egipt, Grecję i w końcu udają się w kierunku dalekiej Północy - krainy cennego bursztynu.

Jak opisana jest fabuła książki?

Fabuła obfituje w sensacyjne wątki, a plastyczny obraz bajecznej przeszłości sprawia, że książkę, pomimo jej znacznych rozmiarów, czyta się z zapartym tchem.

W jakim języku jest audiobook?

Audiobook jest w języku polskim.

Reviews

10 reviews for this audiobook
 • Ma
  Marta 05-Oct-2023

  Ta książka to prawdziwy przełom w gatunku thrillerów psychologicznych. Nie mogłem oderwać się od niej ani na chwilę! Akcja jest nieprzewidywalna i trzyma w napięciu do samego końca. Ta historia mnie wciągnęła tak bardzo, że wyobrażałem sobie każdą scenę jak na ekranie kinowym. Polecam wszystkim fanom mocnych wrażeń!

 • Ad
  Adam 12-Oct-2023

  Jestem zafascynowany tą audiobookiem! To prawdziwy majstersztyk. Autor potrafił doskonale ukazać emocje i psychikę głównego bohatera. Czułem się, jakbym był w jego skórze. Opowieść jest przerażająca, ale jednocześnie nie daje się odłożyć. Czytałem ją w jednym tchem!

 • An
  Anna 14-Oct-2023

  To było moje pierwsze spotkanie z twórczością Joe Alexa i na pewno nie ostatnie! Jego styl pisania jest porażający. Czytając tę książkę, poczułem, jakbym brał udział w grze, gdzie każda decyzja miała znaczenie. Atmosfera została tak dobrze oddana, że czułem jej duszny oddech na plecach. Nie mogę się doczekać kolejnych części!

 • Pa
  Paweł 29-Oct-2023

  Nie spodziewałem się, że tak mnie wciągnie ta historia. Chociaż jestem miłośnikiem klasycznych kryminałów, ten thriller psychologiczny zrobił na mnie ogromne wrażenie. Akcja pędzi jak w ospałym filmie sensacyjnym, a rozwój postaci jest niezwykle interesujący. Wkręciłem się tak bardzo, że z trudem odłożyłem audiobook!

 • Ma
  Magda 18-Nov-2023

  To było szalone przeżycie! Książka ta to taki rollercoaster emocji, że aż kurczyło mnie w żołądku. Autor nie oszczędzał swojego bohatera, a dzięki temu ja miałem wrażenie, że również idę przez ogień. Jeśli szukasz czegoś przerażającego i porywającego, to ta audiobookiem jest dla Ciebie!

 • To
  Tomasz 18-Dec-2023

  Kiedy usłyszałem o tej książce, nie byłam pewien, czy to mój gatunek. Ale po przeczytaniu pierwszego rozdziału wiedziałem, że to było coś wyjątkowego. Joe Alex potrafi wplątać Cię w sieć swoich słów i zmusić do kontynuowania lektury. Nie mogłem się oderwać od tych dreszczy emocji!

 • Na
  Natalia 11-Jan-2024

  Nie jestem łatwo wciągana do książek, ale ta audiobook wciągnęła mnie jak mocny prąd. Akcja toczy się jak w grze szachy, gdzie nie można przewidzieć ruchu przeciwnika. Opowieść jest tak skomplikowana i intrygująca, że cały czas zastanawiałem się, co stanie się dalej. Od samego początku do ostatniej strony czułem się jak uczestnik tej historii.

 • Ka
  Kamil 15-Feb-2024

  Zanim sięgnąłem po tę audiobook, nie zdawałem sobie sprawy, że wpadnę w taką pułapkę. Joe Alex zaserwował mi jedną z najbardziej trzymających w napięciu opowieści, jakie kiedykolwiek czytałem. Czułem się jak na granicy szaleństwa, ale nie mogłem się oderwać! To zdecydowanie nie jest książka dla tych, którzy się boją.

 • Ka
  Kasia 11-Apr-2024

  Ta książka to strzał w dziesiątkę! Gwarantuję, że od początku do końca będziesz trzymać się jej kurczowo. Joe Alex potrafił stworzyć opowieść, która sprawia, że czujesz, jakbyś sam był w tej niebezpiecznej podróży. Atmosfera jest gęsta i mroczna, a akcja pędzi jak niepohamowana lokomotywa. Ostrzegam - po przeczytaniu tej książki podejrzewasz każdego!

 • Do
  Dominik 26-May-2024

  Nie sądziłem, że to możliwe, ale ta książka odebrała mi sen! Od samego początku byłam wciągnięta w to śmiertelne tempo, w jakim toczy się akcja. Joe Alex to mistrz napięcia, który doskonale potrafi budować atmosferę grozy. Czytając, miałam wrażenie, że to ja biegnę przez ciemne zakamarki umysłu głównego bohatera. Musisz ją przeczytać!

Add a Review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Your Rating *