Hostina pro vrány Audiobook Cover

Hostina pro vrány

František Dočkal

Hostina pro vrány je epická sága George R. R. Martina, další kniha z předlohy seriálu HBO Hra o trůny. Válka mezi Sedmi královstvími skončila a mocnosti žijí v tísnivém příměří. Nicméně, někteří lidé stále usilují o ovládnutí Železného trůnu a bude mnoho, kdo umřou, aby ho získali. V Sedmi královstvích se rodí nové intriky a společenství, a každý se snaží bojovat o své místo na zemi. Cersei, Samwell, Jaime, Tywin Lannister a další jsou hlavními postavami tohoto příběhu.

USD 0 14.95

Description

Epická sága George R. R. Martina

Na hostině pro vrány je mnoho hostí - ale jen pár jich nakonec přežije... Epická sága George R. R. Martina a předloha seriálu HBO "Hra o trůny" pokračuje. Válka, která zuřila tak dlouho, strávila sama sebe. Sedm mocností je po staletích krutých zápasů nuceno žít v tísnivém příměří. Pár jedinců si dělá nárok na Železný trůn, jsou ale příliš slabí. Toho využívají zrádci, psanci a odpadlíci. S tím, jak se lidské vrány slétají ke své hostině z popele, se v Sedmi královstvích rodí nové intriky a vznikají nová společenství. Je to čas, kdy se moudří a ctižádostiví, ale i zrádní a silní snaží pomocí svých schopností, moci a magie bojovat o své místo na zemi, i o svůj život. Cersei, Samwell, Jaime, Tywin Lannister a další - kolotoč osudu každého z nich se roztáčí... ©2005 George R. R. Martin (P)2015 Tympanum

Writer: George R.R. Martin

Publisher: Tympanum s.r.o.

Additional Info

Book Name: Hostina pro vrány
Book Format: AudiobookFormat
Authors: George R. R. Martin
Narrators: František Dočkal
Genres: Science Fiction & Fantasy
Audiobook Length: 46H43M
Publisher: Tympanum s.r.o.
Language: Czech
Publish Date: 2019-02-15
Last Price: 14.95 USD

Frequently Asked Questions(FAQ)

O čem je sága Hostina pro vrány?

Sága Hostina pro vrány je epické dílo George R.R. Martina a předloha seriálu Hra o trůny. Jde o pokračování příběhu, ve kterém válečná krutost a intriky ovládají Sedm království. Hlavními postavami jsou Cersei, Samwell, Jaime, Tywin Lannister a další.

Proč je hostina pro vrány nebezpečná?

Hostina pro vrány je nebezpečná, protože pouze několik hostí na ní přežije. Válka a intriky mezi sedmi mocnostmi Sedmi království jsou životu nebezpečné. Zrádci, psanci a odpadlíci se snaží získat moc a ovládnout Železný trůn.

Kdo jsou hlavní postavy v Hostině pro vrány?

Hlavními postavami v Hostině pro vrány jsou Cersei, Samwell, Jaime, Tywin Lannister a další. Každá z těchto postav se ocitá ve víru událostí a musí se snažit přežít a bojovat o své místo na zemi.

Kdo je autorem Hostiny pro vrány?

Hostina pro vrány je napsána George R.R. Martinem. Je to epická sága, která si získala velkou popularitu. Martin je také autorem předlohy pro seriál Hra o trůny.

Kdy byla Hostina pro vrány vydána?

Hostina pro vrány byla původně vydána v roce 2005. Tato kniha je pokračováním předchozích dílů, které se odehrávají ve světě Sedmi království.

Kdo je vydavatelem knihy Hostina pro vrány?

Hostina pro vrány je vydána vydavatelstvím Tympanum s.r.o. Toto vydavatelství je zodpovědné za publikování českého překladu této ságy.

Jaký je styl psaní knihy Hostina pro vrány?

Kniha Hostina pro vrány je psána ve velmi zábavném a poutavém stylu. George R.R. Martin používá informální tón, osobní zájmena a snaží se zapojit čtenáře do příběhu. Jeho styl je krátký, ale přesný. Také využívá různé analogie a metafory, které pomáhají vytvořit obrazy a ilustrace.

Reviews

12 reviews for this audiobook
 • Pe
  Petr Novák 27-Sep-2023

  Nemohl jsem se od audioknihy odtrhnout! Příběh Hostiny pro vrány je napínavý a plný nečekaných zvratů. Předčil mé očekávání a udržel mě v napětí až do konce. Doporučuji všem fanouškům George R. R. Martina.

 • Lu
  Lucie Svobodová 28-Sep-2023

  Hostina pro vrány je jako umělecké dílo, které vás strhne a nechá vás přemýšlet. Audiokniha je nádherně interpretována a přenáší atmosféru příběhu skvěle. Vřele doporučuji všem milovníkům fantasy literatury.

 • Ja
  Jan Kovařík 06-Oct-2023

  Jsem velkým fanouškem George R. R. Martina a tato audiokniha mě rozhodně nezklamala. Příběh Hostiny pro vrány je bohatý na detaily a postavy jsou věrohodné a zajímavé. Dokáže vás pohltit od prvních okamžiků. Skvělý poslech!

 • Ev
  Eva Novotná 21-Oct-2023

  Hostina pro vrány je mým novým oblíbeným fantasy příběhem. Audiokniha má skvělou atmosféru a vypravěč dotváří příběh do dokonalosti. Určitě si to vychutnáte, ať už jste fanouškem George R. R. Martina nebo ne.

 • Ma
  Martin Dvořák 14-Nov-2023

  Pette si knihu Hostina pro vrány? Doporučuji vám poslechnout ji! Audiokniha je jako nádherná symfonie slov a fantazie. Příběh je doveden do konce napětím, které vás nedokáže pustit. Skvělá volba pro každého posluchače.

 • Ve
  Veronika Kubíková 04-Dec-2023

  Kouzlo Hostiny pro vrány je neskutečné. Příběh je plný tajemství, intrik a emocí. Audiokniha vám dokáže přenést do světa, který si dokážete živě představit. Vynikající poslech pro všechny fanoušky dobrodružství.

 • Lu
  Lukáš Procházka 28-Dec-2023

  George R. R. Martin opět nezklamal! Hostina pro vrány je poutavý příběh s dokonalým spádem. Audiokniha vás pohltí a nedokážete se od ní odtrhnout. Skvělá volba pro všechny příznivce fantazy.

 • Ka
  Kateřina Marešová 25-Jan-2024

  Hostina pro vrány mě okouzlila svým vyprávěním. Audiokniha vám poskytne únik ze reality a zavede vás do magického světa. Spisovatelův talent a dovednost je zde opravdu patrná. Nenechte si to ujít!

 • Ja
  Jana Prokopová 10-Feb-2024

  Pocit, když posloucháte Hostinu pro vrány, je neopakovatelný. Příběh je plný vzrušení a napětí. Audiokniha je vynikající volbou pro dlouhé večery nebo cesty. Rozhodně stojí za to si ji poslechnout.

 • Pa
  Pavel Fiala 04-Apr-2024

  Hostina pro vrány je přesně tím, co jsem od audioknihy očekával. Příběh je složitý, nápaditý a zábavný at se dotahne do konce. Audiokniha je vynikajícím společníkem, který vás nikdy neomrzí.

 • Ma
  Markéta Procházková 14-May-2024

  Audiokniha Hostina pro vrány vás vtáhne do svého světa a nedovolí vám se z něj vynořit. Příběh je plný nečekaných zvratů a postavy jsou skutečné až na dotek. Doporučuji všem, kdo hledají napínavý fantasy příběh.

 • Mi
  Michal Veselý 08-Jul-2024

  Hostina pro vrány je jako pohádka pro dospělé. Audiokniha vám otevře bránu do světa fantazie a dobrodružství. Ponořte se do příběhu a nechte se unášet na křídlech vrány.

Add a Review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Your Rating *